Jiezno UAB JUTA

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)

600-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Jiezno UAB JUTA

Darbo pobūdis

Prekių priėmimas/iškrovimas/atrinkimas/rūšiavimas, sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, atidumas ir sąžiningumas;
  • Sandėliavimo darbo patirtis (privalumas);
  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje, gerai žinomoje kompanijoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą.

Daugiau informacijos tel. +37061831905

Atlyginimas

600-850 €/mėn. į rankas

“JUTA” – sėkmingai dirbanti ir auganti, viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti didmenine bei mažmenine automobilių dalių, padangų, akumuliatorių prekyba bei teikianti serviso paslaugas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie Jiezno UAB JUTA
1576 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
162
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1269 €
25% uždirba 1269-1487 €
25% uždirba 1487-1816 €
25% uždirba nuo 1816 €