Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MV GROUP

Sandėlio darbuotojas (-a) - prekių komplektuotojas (-a)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Surinktų užsakymų komplektavimas pagal reisus ant padėklų;
  • Krovos darbai;
  • Darbas slenkančiu grafiku, penkias darbo dienas per savaitę.

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Punktualumas, sąžiningumas, atsakomybė ir gera fizinė sveikata.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą ir laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Karjeros galimybes MG Baltic koncerno įmonėse, tarptautinių mainų projektuose;
  • Finansinį skatinimą už iniciatyvą ir kitas motyvacines priemones.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), išreiškia sutikimą, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi UAB "MV GROUP Logistics" atrankos į pasirinktą poziciją vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslu tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą poziciją. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame Privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje adresu:

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
MV GROUP

MV GROUP

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.