UAB „Mportas“
Daugiau apie įmonę »

Sandėlio darbuotojas (-a)

500-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Mportas“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo ir kruopštaus sandėlio darbuotojo, prisijungti prie dinamiškos ir jaunatviškos komandos. Jūs padėsite mums surinkti prekes, jas supakuoti ir siųsti klientams. Užtikrinsite tikslų užsakymų išsiuntimą ir tai padarysite laiku.

Pagrindiniai darbai:

  • Prekių priėmimas
  • Rūšiavimas į lentynas
  • Pakavimas ir lipduku klijavimas
  • Sandėlio tvarkos ir prekių saugojimo reikalavimų užtikrinimas
  • kiti sandėlio darbai.

Darbas Vilniuje, Liepkalnio g. 172e, nuo 9 iki 18val. (1val pietų pertrauka). Darbo patalpos naujos, tvarkingos ir žiemos metu šildomos.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant moderniame sandėlyje (mažiausiai 2 metai)
  • Geri darbo kompiuteriu įgudžiai
  • Geri darbo su skaneriu ir prekių apskaitos sistema įgudžiai
  • Autokrautuvo pažymėjimas (aukštuminio krautuvo pažymėjimas didelis privalumas)
  • Atsakomybė ir savarankiškas darbų planavimas ir optimizavimas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais
  • Šildomą ir modernią darbo vietą (2019m. statyba)
  • Darbo telefoną pagal poreikį
  • Draugišką ir geranorišką kolektyvą.

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas

Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba ir savo srityje jau dirba nuo 2011 metų. Veikloje naudojame daug naujausių ir efektyviausių sprendimų ir visuomet užtikriname dideles karjeros galimybes savo darbotojams. Junkitės prie mūsų ir jūs!
informacija apie UAB „Mportas“
1092 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius