CVB klientas

Sandėlio darbuotojas (-a)/Warehouse Operative

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „JWS Europe EU Limited“

Darbo pobūdis

Ieškome energingo, greitos orientacijos sandėlio darbuotojo, kuris mėgsta darbus atlikti iki galo, nusistatyti prioritetus ir siekti rezultatų bei turi ambicijų parodyti puikius darbo rezultatus augančioje įmonėje.

Darbo pobūdis:
  • sklandžios sandėlio veiklos planavimas
  • klientų užsakymų atrinkimas rankiniu būdu, pakavimas
  • prekių priėmimas iš tiekėjų, sutikrinimas, išdėliojimas į sandėliavimo vietas
  • krovos darbai
  • prekių rinkinių pakavimas
  • dalyvavimas inventorizacijose ir prekių likučių kontrolė
  • tvarkos palaikymas sandėlyje, reikiamų darbo priemonių užsakymas
  • kiti paskirti sandėlio darbai pagal poreikį
  • kiti administraciniai darbai atsižvelgiant į kandidato sugebėjimus

Reikalavimai

  • Pozityvus mąstymas ir gebėjimas dirbti komandoje
  • Sugebėjimas nusistatyti prioritetus ir užtikrinti, kad visos užduotys būtų atliktos laiku
  • Atsakingas požiūris į darbą, darbštumas, savarankiškumas
  • Ūkiškumas, gebėjimas ir noras dirbti fizinį darbą
  • greita orientacija, sugebėjimas prisiminti didelius informacijos kiekius, matematiniai gebėjimai
  • patirtis dirbant sandėlyje (privalumas)
  • sugebėjimas mokytis iš klaidų ir jų nekartoti
  • kompiuterinis raštingumas
  • lietuvių kalba (būtina)
  • anglų kalba (mes džiaugsimės jeigu Tavo anglų k. žinios yra daugiau negu pagrindai)

Mes jums siūlome

Darbas augančioje įmonėje, kurioje vertinamas kokybiškai atliktas darbas ir darbuotojo motyvacija dirbti
Atlygis, atitinkantis kompetencijas ir parodytus darbo rezultatus
Darbas pilnu etatu ( nuo 8:00 iki 17:00) Kaune, Petrašiūnuose
Laiku mokamas atlyginimas ir visos socialinės garantijos
Karjeros galimybės, priklausomai nuo kandidato parodytų darbo rezultatų

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas aptariamas pokalbio metu

UAB „JWS Europe EU Limited“

JWS is a 37-year-old quality skill toy company that sells skill toys mostly geared towards teenagers and young adults. Our European Warehouse is based in Kaunas Lithuania.
informacija apie UAB „JWS Europe EU Limited“
2309 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.