Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
OTTO Work Force

Sandėlio darbuotojas – Arrow

2000-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Nyderlandai - OTTO Work Force

Darbo pobūdis

“Arrow Electronics” yra pasaulinis produktų, paslaugų ir sprendimų, naudojamų elektroninių komponentų bei įmonių kompiuterinių sprendimų pramoniniam ir komerciniam naudojimui, tiekėjas. Įmonė, turinti 20.000 darbuotojų visame pasaulyje ir beveik 800 darbuotojų, dirbančių Venlo mieste.

“Arrow Electronics” turi didžiausią ir moderniausią elektroninių komponentų sandėlį Venlo mieste. Šis paskirstymo centras bendradarbiauja su 40 000 Europos klientų. Klientams visame pasaulyje per dieną išsiunčiama daugiau nei 6 000 paketų. Šie skaičiai reiškia ambicijas, aistrą ir patikimumą ir siekia būti bei likti numeris 1 savo versle. “Arrow” kultūra yra neformali, atvira, tiesioginė ir orientuota į rezultatus.

Darbo pobūdis:

  • Krovimo/iškrovimo darbai;
  • Užsakymų rinkimas naudojant rankinį skaitytuvą;
  • Produktų pakavimas ir paruošimas eksportui;
  • Pamainų laikas: 06:00 – 15:00 ir 15:00 – 24:00;
  • Darbas gali būti fiziškai sunkus (reikia ilgai stovėti);

Reikalavimai

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Geras fizinis pasiruošimas;
  • Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Mes jums siūlome

  • Valandinis tarifas nuo 11,03 Eur bruto + atostoginiai priedai;
  • Priemokos už darbą vakarais, naktinimis ar savaitgaliais (130-200%);
  • Mokamas atlyginimas kas savaitę ir visada laiku;
  • 3 Eur ekstra mokama per valandą, dirbant šeštadieniais;
  • Išmokamas bonusas 450 Eur, jei išdirbate 3 mėnesius;
  • Galimybė augti, kaip darbuotojui įmonėje;
  • Darbas draugiškame kolektyve;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
  • Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.

Atlyginimas

2000-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

OTTO Work Force is the largest international employment services organization in the Netherlands. We assist employees in one country with flex work in another country. In addition, our company offers employment on a large scale to people in their home countries. More than 15,000 flex workers are employed through our company, mainly in the Netherlands, Germany and Poland. In Western and Central Europe we operate a total of 50 offices.