Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Metallum novum“

Sandėlio darbuotojas - autokrautuvo vairuotojas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Metallum novum“

Darbo pobūdis

UAB "Metallum novum" jau 14 metų užsiima tvorų, įvairių kostrukcijų gamyba, didmenine/mažmenine prekyba tvoros ir tvirtinimų gaminiais. (plačiau ). Esame specialistai šioje srityje.

Ieškome naujo ilgalaikio komandos nario darbui Vilniuje - sandėlininko prekybinėje aikštelėje, parduotuvėje.

Darbo aprašymas:
Prekių priežiūra ir atrinkimas
Pardotuvės teritorijos tvarkos priežiūra
Prekių pakrovimas ir iškrovimas autokrautuvu ir rankiniu būdu

Reikalavimai

Autokrautuvo teisės ir mokėjimas jį valdyti
Žingeidumas, noras tobulėti
Atidumas ir krupštumas atrenkant prekes
Normalus fizinis pasirengimas
Gera nuotaika ir noras dirbti

Mes jums siūlome

Esame jaunas ir draugiškas kolektyvas, mielai priimsime į savo ratą žingeidų ir darbštų kolegą.
Visada laiku mokamas atlyginimas
Suteikiama visas šiuolaikiškas darbo priemones patogiam darbui

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas