Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Baltmer group“

Sandėlio darbuotojas (gali dirbti ir studentai)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltmer group“

Darbo pobūdis

Pareigos: Sandėlio darbuotojas arba Sandėlio Herojus!

Darbo aprašymas:

Prekių magija: Jūsų rankose prekės pakeis savo vietą – nuo priėmimo iki išdavimo. Jūsų darbas – užtikrinti, kad jos pasiektų savo tikslą.

Užsakymų kelionė: Pasirūpinkite, kad kiekvienas užsakymas būtų surinktas, supakuotas ir išduotas su meile. Jūsų rankos - paskutinis žingsnis prieš prekių kelionę į kliento namus.

Sandėlio paslaptys: Jūs būsite mūsų sandėlio širdis. Organizuokite, tvarkykite ir valdykite sandėlio erdvę kaip tikrą savo karalystę.

Laiko mozaika: Dirbkite patogiomis valandomis – nuo 9 iki 18. Sukurkite savo dienos ritmą.
TINKA STUDENTAMS - GALIME DERINTI DARBO VALANDAS ir dirbti iki 20 val.

Prekių Žygiai: Ne tik sutvarkykite prekes sandėlyje, bet ir padėkite joms pasiekti savo kelionės pabaigą – nuvežkite arba parsivežkite jas iš reikiamų vietų.

Adresas: Kalvarijų g. 151, Vilnius – čia kuriama magija!

Reikalavimai darbuotojui

Vairavimo menas: B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – Jūsų bilietas į prekių keliones. (Pageidaujamas, bet nėra privaloma)

Herojaus dorybės: Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas – mūsų sandėlio herojų bruožai.

Bendravimo harmonija: Puikūs bendravimo įgūdžiai – raktas į sėkmingą komandos darbą.

Prisijunkite prie mūsų nuotykių! 🚀

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;

Laiku mokamą atlyginimą, su perspektyva didėti.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba.
informacija apie UAB „Baltmer group“
961 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.