Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Bidfood Lietuva“

Sandėlio darbuotojas

700-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Bidfood Lietuva“

Darbo pobūdis

Prekių atrinkimas su skeneriu;
Tvarkos sandėlyje palaikymas;
Lipdukų klijavimas;
Kiti darbai sandėlyje;
Darbas šaldytų ir atvėsintų maisto produktų sandėlyje.

Reikalavimai

Darbo sandėlyje patirtis;
Darbo su kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
Elektrokrautuvo teisės;
Darbas su skeneriu.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje įmonėje;
2 kartus per mėnesį, laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes;
Galimybę užsidirbti papildomai;
Darbą pamainomis.Mes gerbiame Jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą.
Informuojame, kad Jūsų savanoriškai pateiktus asmens duomenis (CV) tvarkysime tik vidaus administravimo (personalo atrankos) tikslu (teisinis pagrindas: tvarkyti duomenis privalome siekdami imtis Jūsų kandidatūros tinkamumo patikrinimo prieš nusprendžiant su Jumis sudaryti darbo sutartį). Duomenis tvarkysime tik tokį laikotarpį, kol galios darbo skelbimas bei bus užbaigta atranka į siūlomą darbo poziciją. Jokiems tretiesiems asmenims Jūsų asmens duomenys nebus atskleidžiami.
Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę prašyti mūsų leisti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti, arba apriboti savo duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad duomenų subjektų teisės nėra absoliučios ir teisės aktai numato papildomų sąlygų jų įgyvendinimui.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Bidfood Lietuva“

Lietuvoje lyderiaujame šaldytų ir atvėsintų produktų platintojų mažmeniniame, didmeniniame ir Horeca sektoriuose. Šiuo metu rimtai siekiame užimti analogiškas pozicijas Latvijoje ir Estijoje. Mūsų pagrindinis tikslas - tapti kompanija-lydere savo srityje.

Nowaco prekinis ženklas yra antrasis tarp labiausiai žinomų šaldytų žuvų prekinių ženklų. Šalia savo kitų prekinių ženklų - NowaMeat,Nowaco Exclusive ir Nowaco Horeca Exclusive, mes atstovaujame daugeliui tarptautinių prekinių ženklų, kurie pasitiki mūsų gebėjimu tiekti geriausią produktų ir paslaugų paketą.
informacija apie UAB „Bidfood Lietuva“
2278 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
110
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1337 €
25% uždirba 1337-1778 €
25% uždirba 1778-2189 €
25% uždirba nuo 2189 €

Jus taip pat gali sudominti: