UAB "Real Job Finder"
Daugiau apie įmonę »

Sandėlio darbuotojas

Vilnius - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Prekių rūšiavimas, surinkimas, pakavimas;
  • Prekių pakrovimas į sunkvežimius;
  • Įvairūs krovos darbai;
  • Kiti pagalbiniai darbai sandėlyje;
  • Bendras tvarkos palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai

  • Sąžiningumas, atidumas, atsakingumas, darbštumas, fizinė ištvermė;
  • Darbo patirtis su krautuvu - būtina;
  • Autokrautuvo/elektrinio krautuvo pažymėjimas- privalumas. Neturint pažymėjimo, įmonė suteiks;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Atlyginimą pagal darbo rezultatus;
  • Visas socialines garantijas.

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (17) »