UAB „AVON COSMETICS“
Daugiau apie įmonę »

Sandėlio darbuotojas

850-950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „AVON COSMETICS“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome atsakingo, patikimo, darbštaus ir kruopštaus žmogaus, kuriam įdomus darbas užsakymų komplektavimo linijoje.

Jūs būsite atsakingas už:
  • gaminių dėžių iškrovimą ir pervežimą užsakymų surinkimo skyriuje;
  • gaminių kiekio rezerviniame sandėlyje sekimą ir tikrinimą;
  • užsakymų komplektavimo darbo vietų aprūpinimą reikiamais gaminiais;
  • prekių perkėlimą kampanijos pasikeitimo metu;
  • kitų užduočių vykdymą.

Reikalavimai

Jeigu esate fiziškai ištvermingas, darbštus, atsakingas, greitas, orientuotas į gerą rezultatą ir turite panašios darbo patirties, mes jūsų laukiame!

Mes jums siūlome

Siūlome prisijungti prie puikios ir draugiškos komandos, kuri padės mokytis ir tobulėti.

Taip pat suteikiame:
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • papildomas atostogų dienas;
  • priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

Atlyginimas

850-950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Prie pagrindinio atlyginimo mokami papildomi priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų

AVON – kompanija moterims - yra didžiausia kompanija pasaulyje, prekiaujanti grožio produktais tiesioginio pardavimo būdu. Mūsų metinė apyvarta viršija 10 milijardų JAV dolerių, mūsų gaminiais prekiauja daugiau nei 6 milijonai konsultantų daugiau nei 100 pasaulio valstybių. AVON siūlo ne tik kosmetiką, bet ir mados aksesuarus bei buičiai skirtus produktus.
Informacija apie UAB „AVON COSMETICS“
2320 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1116 €
25% uždirba 1116-1632 €
25% uždirba 1632-2892 €
25% uždirba nuo 2892 €
Vadovas: Anneli Loorits