Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „ELFANTA“

Krovėjo

900-1100 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Lentvaris, Trakai, Vilnius - UAB „ELFANTA“

Darbo pobūdis

  • Prekių rankinė krova;
  • Turint krautuvo teises - darbas ir su krovos technika;
  • Darbas moderniuose sandėliuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirties nereikia!
  • Darbštumas, atsakingumas ir gebėjimas intensyviai dirbti;
  • Galimybė dirbti fizinį darbą;
  • Mokėjimas dirbti krovos technika - privalumas.

  • Atlyginimą priklausantį nuo pasiektų rezultatų bei visas socialines garantijas;
  • Privatų sveikatos draudimą;
  • Darbą fiksuotu grafiku, pirmadienį-penktadienį 8:00-17:00;
  • Galimybę papildomai uždirbti dirbant viršvalandžius ir šeštadieniais žmogui pageidaujant;
  • Galimybę kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų ir gebėjimų.

UAB “ELFANTA”– tai logistikos kompanija, įmonių grupės dalis, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą, valdanti vieną didžiausių ir moderniausių muitinės sandėlių kompleksų Vilniuje, kurio plotas šiuo metu siekia daugiau nei 13500m², plečia veiklą ir šiuo metu ieško:
informacija apie UAB „ELFANTA“
1792 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1212 €
25% uždirba 1212-1512 €
25% uždirba 1512-2059 €
25% uždirba nuo 2059 €