Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Galmina“

Sandėlio - gamybos darbuotojas Vokietijoje, Frankfurte

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Galmina“

Darbo pobūdis

Prisijunk prie kompanijos kuri laiku moka atlyginimus ir rūpinasi darbuotojais.

Nuolat reikalingi darbuotojai Vokietijoje, Frankfurte ir Getingene.

  • Visos socialinės garantijos.
  • Visada laiku mokamas atlyginimas (daugiau nei 300 mūsų darbuotojų neturėjo nusiskundimų).
  • Geros gyv. vietos sąlygos: jums nieko nekainuos.
  • Suteikiame darbo rūbus.
  • Nuolatinė pagalba iš vadybininkų.

Atsiliepimai apie įmonę:

Darbuotojų atsiliepimai:

Šiuo metu turime naujų darbo pasiūlymų (atlyginimas 1500 - 2200 Eur į rankas). Tel.:

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.)
  • Fizinė ištvermė
  • Darbštumas.

Įmonė siūlo

  • Gyvenamoji vieta nekainuoja
  • Darbinimas vokiškoje įmonėje
  • Priedai prie atlyginimo už rezultatus
  • Naujų darbuotojų instruktavimas darbo vietoje

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas

Dipwork - įrankis, kuris supaprastina ir palengvina darbo paieškas darbuotojams bei leidžia įmonėms iš Šiaurės ir Vakarų Europos greitai ir nesudėtingai pasitelkti specialistus iš Lietuvos savo projektų įgyvendinimui.