Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

SANDĖLIO OPERATORIUS (-Ė) ( būtinas autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas)

970-1170 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Stipriname sandėlio komandą ir ieškome sandėlio operatoriaus, kuris bus atsakingas už:
krovos darbus;
žaliavų priėmimą bei surinkimą;
vykdys kitus sandėliavimo darbus bei prižiūrės sandėlio tvarką.

Reikalavimai darbuotojui

Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (didelis privalumas) arba B kategorijos vairuotojo ažymėjimas.
Darbo patirtis sandėlyje (privalumas).
Darbo patirtis su skenavimo įranga (privalumas).
Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, tikslo siekimas.

Įmonė siūlo

Darbą viena, dienine pamaina (nuo 8 iki 16.30 val.).
Galimybę mokytis, tobulėti bei tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

970-1170 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo laikotarpio mokamas priedas už pasiektus rezultataus. Išlaikius egzaminą galima keltis kategoriją, taip pat kandidatuoti į aukštesnę, sandėlininko poziciją.

UAB „FurnMaster“

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)