Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
„Vičiūnų“ įmonių grupė

SANDĖLIO VADOVAS (-Ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Logistikos padalinio veiklos planavimas ir valdymas;
  • Logistikos procesų analizė, tobulinimas ir veiksmingumo užtikrinimas;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas;
  • Tinkamo prekių laikymo ir saugojimo užtikrinimas;
  • Sandėlio inventorizavimo darbų organizavimas;
  • Sandėlio ūkio priežiūra, operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis logistinės veiklos valdymo srityje;
  • Veiklą reglamentuojančių teisės aktų ir reikalavimų išmanymas;
  • Analitinis, loginis, bei strateginis mąstymas;
  • Puikūs bendravimo, planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Įdomų, pilną iššūkių ir atsakingą darbą;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Verslo aukštumas pasiekti mums leido aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.