Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Eden Springs Lietuva“

Sandėlio vadovas (-ė)

1700-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Eden Springs Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas ir efektyvus sandėlių veiklos darbų organizavimas bei užtikrinimas;
  • Efektyviai planuoti, organizuoti ir užtikrinti savalaikę ir kokybišką kasdienę sandėlio veiklą: krovinių priėmimas, prekių sandėliavimas, užsakymų atrinkimas;
  • Kontroliuoti sandėliavimo patalpų, inventoriaus, darbo priemonių būklę bei efektyvų jų panaudojimą;
  • Sandėlio pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Bendravimas su klientais bei partneriais , siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę;
  • Dokumentų, susijusių su sandėlio veikla, kontrolę bei valdymas;
  • Sandėlio procesų procesų valdymas, analizė, optimizavimas bei tobulinimas;
  • Periodinių sandėlio inventorizacijų organizavimas.
  • Dokumentacijos tvarkymas ir apskaita;
  • Tvarkos užtikrinimas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite analogiškos patirties ne mažiau nei 3 metus;
  • Puikiai išmanote sandėlio funkcionavimą
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo patirtis „SAP“ programa - privalumas);
  • Gebate sklandžiai bendrauti lietuvių bei rusų kalbomis; anglų kalbos žinios – privalumas;
  • Gebėjimas valdyti ir efektyviai plėtoti sandėlio logistikos procesus;
  • Gebate vadovauti sandėlio komandai, operatyviai spręsti kylančias problemas
  • Turite puikius laiko planavimo, organizacinius gebėjimus, esate punktuali, atidi detalėms asmenybė
  • Organizuotumas, geri darbų planavimo bei koordinavimo įgūdžiai, komunikabilumas, atidumas, kruopštumas, greita orientacija.
  • Tvarkingumas, atidumas, kruopštumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

  • Stabilų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Atlyginimą pagal darbo rezultatus (1700 -2100 EUR neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją ir atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • Visas soc.garantijas;

Atlyginimas

1700-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Eden Springs“ Lietuva siūlo platų geriamojo vandens ir kavos asortimentą, atitinkantį reikliausių verslo įmonių poreikius ir jų darbuotojų skonį. Bendrovė „Eden Springs“ yra lyderė vandens aparatų rinkoje ir svarbi kavos tiekėja šalyje. Bendrovė priklauso didelei įmonei „Eden Springs International“ (SA), turinčiai filialų net keturiolikoje šalių. Jau daugiau kaip penkiolika metų bendrovė tiekia klientams aukštos kokybės geriamąjį vandenį į namus ir darbo vietas. Remdamasi sukaupta didele patirtimi ir naujausiomis žiniomis, „Eden Springs Lietuva“ siekia užtikrinti, kad klientai visada jaustųsi ramūs ir jų bendradarbiavimas su bendrove būtų kuo sklandesnis ir nekeltų jokių rūpesčių.
informacija apie UAB „Eden Springs Lietuva“
2058 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1654 €
25% uždirba 1654-1985 €
25% uždirba 1985-2477 €
25% uždirba nuo 2477 €