Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Baltik vairas“

Sandėlio vadovo pavaduotojas

1400-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Baltik vairas“

Darbo pobūdis

  • Sklandus sandėlio darbo ir veiklos planavimas, organizavimas ir priežiūra;
  • Komponentų srautų kontrolė (priėmimas, išdavimas, sandėliavimas, komplektavimas);
  • Dokumentų, susijusių su tiesioginėmis darbo funkcijomis, rengimas ir administravimas;
  • Darbas specializuotomis programomis (Navision, SVS);
  • Efektyvaus bendradarbiavimo su padalinių atstovais užtikrinimas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Komandos valdymo įgūdžiai;
  • Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, nusistatyti prioritetus;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas ir pozityvus požiūris;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Rusų k. žinios (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą pažangioje, lyderiaujančioje, į tarptautines rinkas orientuotoje įmonėje;
  • Galimybę ugdyti savo asmenines ir profesines kompetencijas;
  • Laisvę kurti ir inicijuoti pokyčius.

Atlyginimas

1400-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

BALTIK VAIRAS - didžiausias dviračių gamintojas Šiaurės Europoje. Įmonė gamina daugiau nei 1700 modelių dviračius. Bendrovė siekia pirmauti savo srityje ir investuoja į naujausias technologijas, sistemas, produktus, tokius kaip 3D projektavimas ir spausdinimas, šiuolaikiniai dizaino ir dekoro sprendimai, LEAN valdymas, elektrinių dviračių vystymas ir kt. Pagrindinės bendrovės rinkos yra Olandija ir Vokietija. Šiuo metu įmonėje dirba virš 500 darbuotojų, apyvarta siekia 80 mln. EUR.
informacija apie UAB „Baltik vairas“
1601 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
558
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1228 €
25% uždirba 1228-1408 €
25% uždirba 1408-1606 €
25% uždirba nuo 1606 €