Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Intervilža“

Sandėlio vadybininkas (-ė)

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Intervilža“

Darbo pobūdis

  • Savarankiškas sandėlio darbo organizavimas, kontrolė ir tvarkos priežiūra;
  • Prekių likučio sandėlyje palaikymas ir planavimas;
  • Užsakymų ruošimas, vykdymas ir perdavimas klientams;
  • Prekių pakrovimas/iškrovimas, sandėliavimo vietų planavimas;
  • Prekių likučio sandėlyje apskaita.

Reikalavimai

  • Organizuotumas, atsakingumas, kruopštumas ir sąžiningumas;
  • Gebėjimas organizuoti savo darbo laiką, iniciatyvumas;
  • Darbo patirtis su bazinėmis kompiuterinėmis MS programomis (Outlook, Excel, Word);
  • Autokrautuvo teisės;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Rusų ir anglų (privalumas) kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį;
  • Darbą draugiškoje komandoje;
  • Puikias darbo sąlygas;
  • Nuolatinį ugdymą ir galimybę tobulėti.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

UAB „InterVilža“ – 30-us veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos įmonė, jau turinti savo gyvavimo istoriją nuo 1935 m. Šiuo metu įmonėje 24 valandas per parą veikia 6 gamybos linijos ir tai didžiausia medžio-plastiko kompozito gamintoja Baltijos šalyse. Vystomi du prekiniai ženklai:
  • „Inowood“ įvardijamas kaip "Amžinas medis", reiškia daugiau nei ilgaamžiškumą ir kitas puikias eksploatacines savybes, tai medžiaga, tausojanti aplinką bei gamtą.
  • „InoHouse“ įgalina kokybišką terasų, fasadų, apkalos, tvorų ir lamelių statybos projektų įgyvendinimą teikiant ilgaamžius kompozito profilius.
Šiuo metu įmonė įgyvendina savo viziją tapti didžiausiu Šiaurės Europos kompozitinių profilių gamintoju, tiekiančiu tvarius amžino medžio sprendimus už daugeliui prieinamą kainą.
informacija apie UAB „Intervilža“
1548 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1172 €
25% uždirba 1172-1594 €
25% uždirba 1594-1954 €
25% uždirba nuo 1954 €