Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Santechnikas (-ė) - montuotojas (-a)

1100-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Pastato vidaus inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų) montavimas statybos objektuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis išsilavinimas;
  • Šildymo, vandentiekio, nuotekų, vėdinimo inžinerinių sistemų montavimo patirtis nuo 1 metų;
  • Techninis mąstymas, sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Sąžiningumas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • Sąžiningą darbo užmokestį;
  • Darbą patikimoje, stabilioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. į rankas

Esame įmonių grupė, kuri ne tik sėkmingai įgyvendina savo užsibrėžtus tikslus, bet ir pasižymi partneriška aplinka, kurioje skatinama veikimo laisvė ir iniciatyva!!! Teikiame ne tik pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų paslaugas, bet kuriame naujus, inovatyvius IT produktus bei vystome Proptech veiklą!

Prisijunk prie mūsų komandos ir TU!