Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „EBV Finance“

SĄSKAITŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EBV Finance“

DARBO POBŪDIS

  • Apdoroti kliento pateiktus dokumentus – tikrinti, suvesti į sistemą elektronines bei popierines sąskaitas bei kvitus;
  • Administruoti klientų pateiktas sąskaitas (tvarkyti segtuvus su originaliomis sąskaitomis, jas archyvuoti);
  • Rengti ataskaitas;
  • Bendradarbiauti su kitais įmonės skyriais, dalintis informacija ir naudinga patirtimi;
  • Vykdyti kitas tiesioginio vadovo pavestas užduotis.

REIKALAVIMAI

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Puikios lietuvių ir geros anglų kalbų žinios (B1/B2 lygiu);
  • Kitų kalbų (lenkų, prancūzų, vokiečių, rusų) mokėjimas – privalumas.

MES SIŪLOME

  • Konkurencingas atlyginimas ir metinis priedas;
  • Mokymų biudžetas. Profesinis tobulėjimas yra būtinas – pasirink, kokių įgūdžių dar nori įgyti;
  • Sveikatos draudimas. Sveikas darbuotojas = Laimingas darbuotojas = Laimingas darbdavys;
  • Lankstumas. Pasirink darbo valandas ir darbo vietą, kas tau tinka labiausiai. Be to, augdamas su mumis, gauni papildomų dienų savo poilsiui;
  • Pasilinksminkime. Skatiname komandas susitikti ne darbo aplinkoje ir atšvęsti darbines pergales;
  • Augimas. Prisidėk prie iniciatyvų, siūlyk savo idėjas, atrask savo stipriąsias puses – mes su tavimi;
  • Šventės. Darbuotojų diena, tavo darbo ir asmeninės sukaktys bei svarbūs įvykiai? Atšvęskime!
  • Įprastos naudos. Ofisas pačiame miesto centre, nesibaigianti kava, švieži vaisiai, dovanos naujokams, savanoriškos veiklos, vėlyvieji pusryčiai su kolegomis – mes visi tai siūlome.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas

„EBV Finance“ – Nr. 1 Baltijos šalyse ir viena iš 3 didžiausių mokesčių grąžinimo paslaugų tiekėjų Europoje.

Esame visame pasaulyje gerai žinomos #Edenred šeimos dalis, turinčios įmonių 45-iose šalyse ir teikiančios pirmenybę kiekvienos vietinės rinkos pažinimui bei siūlančios tik jai pritaikytus sprendimus.

Mes ieškome darbuotojų, kurie yra pasiruošę leistis į nuotykį kartu su mumis su tokiu pačiu užsidegimu, kuriuo gyvename ir mes! Tie, kurie linkę plėsti savo žinių ribas, išbandyti naujus dalykus, skinti pergales ir augti, „EBV Finance“ komandoje, neabejojame, jausis savo vėžėse. Mes ieškome žmonių, turinčių plačių užmojų – tokių, kokių turime ir mes.

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų įmonės puslapyje:
informacija apie UAB „EBV Finance“
3082 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1707 €
25% uždirba 1707-2178 €
25% uždirba 2178-3513 €
25% uždirba nuo 3513 €