Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

AB "Šatrija" siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

AB "Šatrija"

SBA aprangos grupei priklausanti AB „Šatrija“ – tai unikalios gamybos technologijos ir ilgametė patirtis gaminant specialiuosius reikalavimus atitinkančią aprangą, skirtą ugniagesiams, kariškiams, lakūnams, aktyvaus laisvalaikio bei ekstremalaus sporto entuziastams – buriuotojams, slidininkams, alpinistams, žygeiviams. Įmonė bendradarbiauja su tokiais pasaulyje gerai žinomais užsakovais kaip Snoot, Hugo Boss, Helly Hansen, Snickers Workwear, Blåkläder, Musto ir daugeliu kitų.
„Šatrija“ – vienintelė įmonė Lietuvoje, turinti „GoreTex“ gamybinę licenziją, bei viena iš šešių Europoje, įsigijusi ir „Gore Tex Crosstech“ gamybinę licenciją, kuri leidžia gaminti drabužius iš specialių pagal šią technologiją sukurtų žaliavų – audinio ir laminato, todėl drabužiai apsaugo nuo virusų, galinčių patekti į organizmą. Bendrovės produkcija eksportuojama į Anglijos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Naujosios Zelandijos, Australijos, Malaizijos, Saudo Arabijos ir kitas šalis.