Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Altenergija“

Saulės elektrinių montuotojas / stogdengys / sistemų surinkėjas

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altenergija“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių saulės elektrinių montuotojų, montuoti saulės modulius ant šlaitinių ir plokščių gyvenamųjų pastatų stogų, kartu organizuoti komandos darbą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kandidatas turėtų turėti saulės elektrinių montuotojo arba panašaus darbo patirties;
  • Kandidatas turėtų puikiai išmanyti stogų sistemas (šlaitinių stogų ir įvairių stogų dangų);
  • Kandidatas turėtų neturėti aukščio baimės, pasižymėti fizine ištverme ir puikia koordinacija;
  • Kandidatas turėtų būti įpratęs saugiai dirbti su privalomomis saugos priemonėmis - saugos diržais, šalmais, prisirišus virvėmis;
  • Kandidatas turėtų gebėti dirbti savarankiškai, būti atsakingu, mokėti bendrauti su klientais ir spręsti nestandartines situacijas;
  • Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;

  • Asmeninio bei profesinio augimo galimybes atsinaujinančios energetikos srityje;
  • Reguliarius mokymus;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę išvykti į trumpalaikes komandiruotes ir montuoti elektrines Europos sąjungoje už motyvuojantį papildomą atlygį;

Laukiame skambučių rimtai susidomėjusių šia galimybe

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

UAB Altenergija - bendrovė dirbanti atsinaujinačios energetikos srityje nuo 2012 m. Klientams siūlome inovatyvę ir kokybišką, mūsų pačių patikrintą, lyderiaujančių gamintojų saulės jėgainių įrangą ir nepriekaištingą diegimą. Altenergija sistemos – sukurtos ilgam. Kiekvienas mūsų, dirba laikydamasis šių principų:
1. Ieškome efektyvesnių būdų;
2. Kuriame galimybių kultūrą;
3. Iššūkius priimame kartu.
informacija apie UAB „Altenergija“
7
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2018 m.