Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „ARGO ENERGIJA“

Saulės elektrinių montuotojas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai - UAB „ARGO ENERGIJA“

Darbo pobūdis

Darbai visoje Lietuvoje, vykdomi su porininku: saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų bei antžeminių elektrinių įrengimas. Didžioji vykdomų darbų dalis - montuotojo darbas, atliekamas ant stogų lauko sąlygomis, tai konstrukcijų ir saulės modulių montavimas, el. kabelių nutiesimas iki pajungimo vietų. Likusi darbų dalis - energetikos darbuotojo kvalifikacijų reikalaujantys darbai: keitiklių pajungimas, monitoringo konfigūravimas, įrengtos saulės elektrinės testavimas.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek su porininku, sąžiningumas, kruopštumas, atidumas, gebėjimas bendrauti su klientais.

Būtinas pozityvus nusiteikimas ir pasiruošimas kasdien kūrybiškai išspręsti nestandartinių situacijų sukuriamas vis naujas ir netikėtas užduotis.

Prioritetų suvokimas ir efektyvus savo ir porininko darbo laiko planavimas.

Fizinė ištvermė, dėmesio koncentracija, aukščio baimės nebuvimas ir gera judesio koordinacija.

Gebėjimas saugiai įrengti kopėčių ir pastolių sistemas, įpratimas nuolat dirbti su privalomomis saugos priemonėmis - saugos diržais, šalmais, prisirišus virvėmis.

Būtina:
Asmens medicininė knygelė, vairuotojo B kategorija.

Privalumai:
Patirtis saulės elektrinių montavime ant šlaitinių ir plokščių stogų - esminis privalumas;
Dviejų susidirbusių porininkų komanda, galinti įsidarbinti kartu - esminis privalumas;
Turimos teorinės ir praktinės žinios elektros instaliacijos, stogų dengimo, konstrukcijų montavimo srityse - didelis privalumas.
Kiti privalumai:
Profesinis arba aukštesnysis elektriko išsilavinimas;
Aukštalipio pažymėjimas;
Energetikos darbuotojo pažymėjimas (PK);
Darbų saugos pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą skirtingose Lietuvos vietose, tobulėjimo ir karjeros galimybes, kvalifikaciją ir atliktą darbą atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos, iniciatyvumo ir atlikto darbo kiekio.

UAB „ARGO ENERGIJA“

UAB „ARGO ENERGIJA“ – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.
Esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai. Dirbame jau 15 metų.
Įrengiame saulės elektrines verslui ir privatiems asmenims, vystytojams statome Saulės elektrinių parkus. Esame VEI atestuota įmonė elektros įrenginių iki 1000 V įrengimui ir eksploatavimui. 2019 m Lietuvoje įrengėme apie 2 MW galios saulės elektrinių, 2020 m planuojame 5 MW Lietuvoje.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „ARGO ENERGIJA“
1389 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: