Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ARGO ENERGIJA“

Saulės elektrinių montuotojas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius, Elektrėnai - UAB „ARGO ENERGIJA“

Darbo pobūdis

Darbai visoje Lietuvoje, vykdomi su porininku: saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų bei antžeminių elektrinių įrengimas. Didžioji vykdomų darbų dalis - montuotojo - aukštalipio darbas, atliekamas ant stogų lauko sąlygomis; tai konstrukcijų ir saulės modulių montavimas, el. kabelių nutiesimas iki pajungimo vietų. Kita darbo dalis - energetikos specialisto kvalifikacijos darbai: keitiklių pajungimas, monitoringo konfigūravimas, įrengtos saulės elektrinės testavimas.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek su porininku, sąžiningumas, kruopštumas, atidumas, gebėjimas bendrauti su klientais.

Pozityvus nusiteikimas ir pasiruošimas kasdien kūrybiškai išspręsti nestandartinių situacijų sukuriamas vis naujas ir netikėtas užduotis.

Efektyvus savo ir porininko darbo laiko planavimas ir prioritetų suvokimas.

Fizinė ištvermė, dėmesio koncentracija, aukščio baimės nebuvimas ir gera judesio koordinacija.

Gebėjimas saugiai įrengti kopėčių ir pastolių sistemas, įpratimas nuolat dirbti su privalomomis saugos priemonėmis - saugos diržais, šalmais, prisirišus virvėmis.

Būtina:
Fizinė ir psichologinė stiprybė, noras ir gebėjimas kasdien mokytis, būtina turėti galiojančią asmens medicininę knygelę, ir vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Privalumai:
Patirtis saulės elektrinių montavime ant šlaitinių ir plokščių stogų - esminis privalumas;
Darbinantis dviejų susidirbusių meistrų komandai, norinčiai dirbti kartu - esminis privalumas;
Turimos praktinės žinios elektros instaliacijos, stogų dengimo, konstrukcijų montavimo srityse - svarbus privalumas.
Kiti privalumai:
Profesinis arba aukštesnysis statybos, statybos inžinerijos inžinerijos arba elektriko išsilavinimas;
Aukštalipio pažymėjimas;
Energetikos darbuotojo pažymėjimas (PK);
Darbų saugos pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą skirtingose Lietuvos vietose, tobulėjimo ir karjeros galimybes, kvalifikaciją ir atliktą darbą atitinkantį atlyginimą. Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe. Kvalifikacijos tobulinimo kursus ir saulės elektrinių montuotojo, aukštalipio, energetikos darbuotojo atestacijas.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos, iniciatyvumo ir atlikto darbo kiekio.
UAB „ARGO ENERGIJA“

UAB „ARGO ENERGIJA“

UAB „ARGO ENERGIJA“ – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.
Esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai. Dirbame jau 15 metų.
Įrengiame saulės elektrines verslui ir privatiems asmenims, vystytojams statome Saulės elektrinių parkus. Esame VEI atestuota įmonė elektros įrenginių iki 1000 V įrengimui ir eksploatavimui. 2019 m Lietuvoje įrengėme apie 2 MW galios saulės elektrinių, 2020 m planuojame 5 MW Lietuvoje.
informacija apie UAB „ARGO ENERGIJA“
1302 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.