Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „InComSystems“

Saulės elektrinių montuotojas

1200-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „InComSystems“

Darbo pobūdis

Ieškome saulės elektrinių montuotojo.
Saulės elektrinės montavimas ant privačių namų šlaitinių/plokščių stogų Lietuvoje (daugiausiai aplink Vilnių).
Jei yra noras tobulėti, išmokti montuoti bei suprasti veikimą, programavimą elektrinių, tačiau neturi patirties - apmokome!
Šiuo metu saulės elektrinės Lietuvoje itin populiarus ir naudingas sprendimas siekiant sutaupyti elektros kaštus. Saulės elektrinių specialistai tampa viena paklausiausių specialybių!
Darbas labai įdomus, mobilus, skatinantis mokytis ir tobulėti.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas;
Patirtis dirbant elektros darbus (didelis privalumas);
Patirtis dirbant aukštyje (privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
Tvarkingai ir laiku atlikti paskirtas užduotis;

Mes siūlome:

Aplinką asmeniniam ir profesiniam augimui;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
Skaidrią atlygio politiką;
Galimybes tobulėti;
Kvalifikacijos kėlimą;

Atlyginimas

1200-2200 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Įmonė įkurta ir šiuo metu sėkmingai veikia jau daugiau kaip 27 metus.
Įmonė specializuojasi saulės elektrinių, dyzelgeneratorių, elektros ir telekomunikacijų srityje.
informacija apie UAB „InComSystems“
1973 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.