Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Euroklinika"
Daugiau apie įmonę »

Šeimos gydytojas (-a)

Vilnius - UAB "Euroklinika"

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos (-ės), kuris (-i) kartu su mūsų komanda teiks šeimos gydytojo paslaugas prie klinikos prisirašiusiems pacientams.

Reikalavimai

Bendravimo įgūdžiai, lankstumas, tarpasmeninio bendravimo gebėjimai, konfliktų valdymas, gebėjimas greitai priimti sprendimus, atsakingas požiūris į darbą, kvalifikacija ir supratimas atliekant savo darbą, profilaktinių - skatinamųjų programų žinojimas, darbas PC, galiojanti šeimos gydytojo licencija.

Mes jums siūlome

Pilnai suformuotą jaunų žmonių apylinkę
Laiku apmokamą, konkurencingą atlyginimą
Draugišką ir rūpestingą kolektyvą
Lankstų darbo grafiką
Likusias socialines garantijas
Daugiau informacijos telefonu

Privati jau 12 metų šeimos gydytojo paslaugas teikianti įstaiga, įsikūrusi Jeruzalės mikrorajone šalia VšĮ Santaros klinikų. Komandoje dirba vaikų ligų gydytojas, gydytojas endokrinologas, akušeris ginekologas, gastroenterologas, odontologas ir psichiatras.
Informacija apie UAB "Euroklinika"
724 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kazimieras Vindaudas Jackūnas