Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

VšĮ „Sėkmingi vaikai“ siūlo darbą:

VšĮ „Sėkmingi vaikai“

Viešoji įstaiga „Sėkmingi vaikai“ ugdo autizmo spektro ir kitų raidos bei mokymosi sutrikimų turinčius vaikus pagal moksliškai pagrįstą taikomosios elgesio analizės metodiką (angl. ABA). Teikiamos konsultacijos tėvams, organizuojami specialistų mokymai. Mūsų kuriama mokymo aplinka yra pozityvi, atvira ir natūrali. Tai įgalina greitesnį kalbos ir kitų socialinių gebėjimų išmokimą bei sklandesnį jų perkėlimą į kitas vaiko aplinkas: namus, darželį, mokyklą ir panašiai. Mes tikime, kad kiekvienas gali augti ir tobulėti, todėl mokome naujų įgūdžių, tobuliname jau esamus, analizuojame, kokios priežastys trukdo mokytis. Komunikavimo gebėjimai ir kiti gebėjimai, kurie svarbūs socialinio bendravimo sėkmei yra mūsų prioritetas. Todėl, verbalinio elgesio mokymas yra ta taikomosios elgesio analizės empirinių tyrimų sritis, kuria mes remiamės. Sprendimai, jau nuo pat pirmojo vaiko gebėjmų lygmens įvertinimo, priimami remiantis surinktais faktiniais duomenimis, analizuojant duomenų suvestines ir grafikus.
„Sėkmingi vaikai“ – tai vieta kur šaunūs, drąsūs ir mylintys vaikus žmonės gali realizuoti savo pašaukimą dirbti su vaikais. Įvairios situacijos, su kuriomis susiduriame kasdieninėje veikloje, atneša naują patirtį, atveria dar nepažintas galimybes. Mums svarbu, kad vaikai su kuriais dirbame būtų sėkmingi, nes mes jais tikime.

Įmonės darbo skelbimai