Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Ambernetas"
Daugiau apie įmonę »

Backend programuotojas (golang) | Vilnius

Vilnius - UAB "Ambernetas"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario ir kviečia prisijungti prie lažybų platformos kūrimo komandos.

Jūs būsite atsakingi už backend dalies modulių kūrimą (sporto lažybų moduliai, integracija su mokėjimo sistemomis, rizikos valdymas).

Reikalavimai

  • Patirtis kuriant backend sistemas;
  • patirtis dirbant su releacinėmis duomenų bazių valdymo sistemomis;
  • atsakingas požiūris į darbą, iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • patirtis arba noras išmokti programuoti Go.

Privalumai:
  • patirtis dirbant su MariaDB, redis, RabbitMQ, Kafka, InfluxDB, ElasticSearch;
  • patirtis Java programavimo kalbomis;
  • patirtis kuriant RESTful servisus;
  • geri matematiniai įgūdžiai;
  • gebėjimas projektuoti paskirstytas sistemas ir priimti architektūrinius sprendimus;
  • analitinis mąstymas;
  • darbas su Linux OS.

Mes jums siūlome

Iššūkius ir patirtį dirbant prie didelės apimties projekto.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame Aardvark Technologies programinės įrangos kūrimo padalinys. Sutelkę jaunų specialistų pajėgas, kuriame lošimų valdymo sistemas.

Mūsų kuriamos pažangios technologijos geba automatizuotai atlikti duomenų analizės bei sprendimų priėmimo procesus realiu laiku, kad lošimų procesų valdymas taptų efektyvus bei paprastas.

Aardvark platforma apjungia esamas organizacijų sistemas, duomenų srautus, procesus, pateikdama procesų valdytojams reikalingą informaciją individualizuotoje vartotojo paskyroje.

Aardvark Technologies platformos dėka organizacijos gali stebėti ir valdyti realiu laiku vykstančias lošimo operacijas, reaguoti į prognozuojamus pokyčius, priimti optimaliausius sprendimus bei vertinti, kaip įgyvendinami strateginiai tikslai.
Informacija apie UAB "Ambernetas"
1871 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.