Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Seovoras“
Daugiau apie įmonę »

SEO SPECIALISTAS (-Ė)

750-1500 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Kaunas - UAB „Seovoras“

Mūsų pasiūlymas:

Perspektyvus darbas žinomoje, sėkmingoje įmonėje, šiuolaikiškos darbo priemonės, patogus biuras Technikos g.7, Kaune, įkvepiantys vadovai, karjeros potencialas ir sąžiningas atlyginimas – geros priežastys dalyvauti atrankoje ir pradėti karjerą vienoje perspektyviausių verslo sričių. Dalinsimės savo sukauptomis žiniomis, užtikrinsime gerą nuotaiką ir laisvę planuojant savo darbo laiką.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką, paminėkite laiške bent keletą SEO projektų, kuriuose teko darbuotis. Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos atsakomybės ir pareigos:

Atliksite SEO auditus, nustatysite svetainės tobulinimo veiksmus, parinksite naudingus raktažodžius, pritaikysite svetainės turinį tikslams, taip pat ruošite META duomenis; planuosite nuorodų tinklelį ir plėsite (outreach & link building) pagal suderintą strategiją; atliksite reguliarius SEO auditus – vidinius ir išorinius, vystysite SEO projektus, plečiant kokybiškų nuorodų tinklą internete; didinsite organinį klientų srautą Google platformoje; užtikrinsite kokybišką komunikaciją su projektų kūrėjais, valdytojais, klientais, teiksite savalaikes ataskaitas klientams.

Lūkesčiai kompetencijai:

Tikimės, kad turite sėkmingos SEO patirties ( ne trumpesnės, nei 1 metai), suprantate ir gebate analizuoti Search Console bei Google Analytics duomenis; išmanote techninius SEO aspektus; turite skaitmeninės rinkodaros žinių, domitės interneto naujienomis. Puikus anglų kalbos žinojimas, analitinis mąstymas, profesionalus bendravimas ir suplanuotas rezultato siekimas - būtini dalykai. Jūsų darbo patirtį SEO, auditų, raktažodžių analizės srityje ir turinio kūrime laikytume privalumais. Kaip, beje, ir turimus Google Analytics sertifikatus.

Tad belieka aprašyti keletą savo projektų, prisegti CV ir siųsti mums. Susipažinkime!

Atlyginimas

750-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Seovoras“

UAB „Seovoras“

UAB “SEOvoras” - SEO gamybininkai, besispecializuojantys dažniausiai atliekamų bei efektyviausių SEO darbų greitame ir profesionaliame atlikime. Mūsų klientai vertina, kad laikomės aiškių, nauda lankytojui pagrįsto SEO principų, bei interneto, kaip vieno iš geriausių žmonijos kūrinių, tobulinimo filosofijos. Siūlome išskirtinius SEO paslaugos kiekius į kainos vienetą, nenumušant bendros paslaugos kokybės (Vorai negrybauja - taikome profesionalias metodikas, o ne bobučių kliedesius).
Mūsų misija – nešti didžiausią SEO naudą klientui į išleistą eurą Lietuvoje.
Mūsų vizija – tapti efektyviausia ir geidžiamiausia SEO gamybos įmone smulkiems ir vidutiniams klientams.
Mūsų kasdienybė – on the Web...
Kviečiame naują komandos narį (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Seovoras“
1234 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.