Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Lietpak“

SERVISO INŽINIERIUS//PRIIMAME STUDIJUOJANČIUS IR NETURINČIUS PATIRTIES

1590-2712 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Lietpak“

Darbo pobūdis

  • Įrenginių, elektrotechninės dalies prevencinė priežiūra bei remontas;
  • Avarinių gedimų šalinimas;
  • Įrenginių tobulinimas ir modernizavimas;
  • Bendravimas su vietiniais ir užsienio tiekėjais, įrenginių gamintojais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas elektros inžinerijos srityje;
  • Gebėjimas suprasti elektros schemas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas komunikuoti anglų k. būtinas;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves, atsakingumas, noras tobulėti;
  • Gali būti paskutinių kursų studentas (-ė).

  • Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • Mėnesinius priedus priklausančius nuo veiklos rezultatų;
  • Kasmetinę atlyginimo peržiūrą;
  • Profesinio bei asmeninio augimo galimybes;
  • Valdiklių, dažnio keitiklių ir kitus mokymus.

Suteikiame galimybę:
  • Įgyti žinių atliekant Siemens, Allen Bradley, KEB, B&R, Lenze, Rexroth ir kitų žinomų gamintojų, valdiklių ir dažnio keitiklių kompiuterinę diagnostiką;
  • Išmokti programuoti pramoninius valdiklius (PLC) ir dažnio keitiklius;
  • Išmokti diagnozuoti ir šalinti sudėtingus elektrotechninius gedimus;
  • Realizuoti savo idėjas prisidedant prie darbo aplinkos gerinimo;
  • Derinti darbą su studijomis;
  • Naudotis aukščiausios kokybės, profesionaliais darbo įrankiais ir matavimo prietaisais;
  • Transportą į ir iš darbo (Nuo Stoties iki darbo vietos, iš darbo vietos iki Spaudos rūmų);
  • Platų karšto maisto pasirinkimą įmonės valgykloje.

Atlyginimas

1590-2712 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomi priedai už gerus darbo rezultatus sudarantys 20% darbo užmokesčio sumos.

UAB „Lietpak“ veikla – pakavimo medžiagų gamyba iš polimerinių plėvelių – nepastebima, bet būtina kiekviename žingsnyje. Daugiausia mūsų produkcijos skirta maisto pramonei. Dirbame nuo 1991 metų, todėl esame sukaupę daug patirties ir žinių, kurias nuolat giliname. Dirbame pasitelkdami moderniausius įrengimus ir šiuolaikines technologijas, todėl per trumpiausią laiką galime pagaminti sudėtingos struktūros kokybiškus gaminius. Produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, pradedant ES valstybėmis ir baigiant Tolimaisiais Rytais.
informacija apie UAB „Lietpak“
2915 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
617
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2260 €
25% uždirba 2260-2805 €
25% uždirba 2805-3383 €
25% uždirba nuo 3383 €