Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Serviso inžinierius

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio IT inžinieriaus integruojant, projektuojant ir diegiant IT sistemas.
  • Įmonių IT ūkio/infrastruktūros priežiūra (kompiuteriai, serveriai ir kita įranga);
  • IT techninės bei programinės įrangos diegimas ir administravimas;
  • Pagalba bei gedimų šalinimas vietoje ir nuotoliniu būdu;
  • Vartotojų konsultavimas IT klausimais.

Reikalavimai

  • Kompiuterių priežiūros patirtis (programinė ir aparatinė dalis) – ne mažiau kaip 2 metai;
  • Patirtis administruojant Windows Server šeimos operacines sistemas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Komunikabilumas, mokėjimas bendrauti su klientais;
  • Analitinis mąstymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas – nuosavas automobilis.

Privalumai:
  • OS administravimo ar tinklo žinias patvirtinantys sertifikatai;
  • Atsakingumas, operatyvumas, orientacija į kokybišką rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Kvalifikuotą ir draugišką BTT komandą;
  • Dinamišką darbą;
  • Karjeros bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

400–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "BTT Group"

UAB “BTT Group” is a successfully operating information technology (IT) company which has been in service since 2007. During this time the company has managed to form a team of professionals with profound experience and to establish itself as a partner offering trusted and cost - effective IT services and CLOUD solutions.
Įmonėje vid. atlyginimas 1048€
29% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)