WARTSILA BLRT ESTONIA OU Lietuvos filialas

Serviso inžinierius (Variklių ir pagalbinių mechanizmų departamentas)/ Service engineer for engine and auxiliary department

1100-2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - WARTSILA BLRT ESTONIA OU Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

  • Laivų variklių ir pagalbinių mechanizmų remontas,
patikrinimas ir priežiūra, gedimų diagnostika ir jų šalinimas
  • Remonto ataskaitų rengimas
  • Bendravimas su techniniu skyriumi
  • Darbas laivo mašinų skyriuje ir ceche, Klaipėdoje
  • Darbas komandiruotėse

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas (laivų remonto, mechanikos)
  • Laivo variklių ir pagalbinių mechanizmų remonto patirtis
  • Motyvacija ir noras mokytis bei tobulėti
  • Anglų kalba

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir stabilų darbą tarptautinėje, lyderiaujančioje savo
srityje kompanijoje
  • Karjeros galimybę, kintantį darbo užmokestį pagal įgytą
kvalifikaciją
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus
  • Galimybę dirbti ir dalyvauti tarptautiniuose projektuose,
komandiruotėse visame pasaulyje
  • Konkurencingą atlyginimą, priedus už rezultatus
  • Visas socialines garantijas
  • Ir daugelį kitų motyvacinių paketų

Atlyginimas

1100-2500 €/mėn. į rankas

Wartsila yra pasaulinė kompanija, kuri gamina montuoja, teikia paslaugas ir aptarnauja laivų įrangą ir elektrines. Wartsila turi apie 18.000 darbuotojų daugiau nei 200 padalinių, kurie randasi 80-čia šalių visame pasaulyje.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)