Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Altum Retail“

SERVISO INŽINIERIUS

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altum Retail“

Darbo pobūdis

Ieškome serviso inžinieriaus aptarnauti mūsų įdiegtas sistemas ir įrangą: video stebėjimo sistemos, elekroninės apsaugos sistemos, patalpų kvėpinimo sistemos, ekranų sistemos, parduotuvių įranga. Darbas iš Vilniaus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Galite būti studentas (ne dieninių studijų). Taip pat vežti mūsų nuomojamą techniką pas klientus ir ją sumontuoti.

Darbo pobūdis:

Video, Audio, LAN ir panašių integracijos projektų priežiūra;
Patalpų kvėpinimo sistemų priežiūra;
Nuomuojamų ekranų pristatymas ir instaliavimas pas klientus;
Darbai gaunami į telefono programą, jie priimami ir atliekami;
Bendravimas su klientais;
Gedimo problemų sprendimas;
Darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

Kompiuterinis raštingumas;
Atsakomybė už priskirtus atlikti darbus;
Mąstymas – kad, “Darbas turi būti padarytas ir aš sugalvosiu kaip”;
Atidumas ir kruopštumas;
Anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
Mokėjimas planuoti darbą;
Nuosavas automobilis privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Mokymus;
Geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Informuosime tik į sekantį etapą atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

Inovatyvių sprendimų Parduotuvių ir Aptarnavimo sektoriams tiekėjas
informacija apie UAB „Altum Retail“
1590 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.