Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Serviso mechanikas. Suvalkijos regione

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Šakiai - UAB „Nova rent“

Darbo pobūdis

  • Ieškome mechaniko remontuoti tiek įmonei priklausančią, tiek klientų žemės ūkio techniką.
  • Darbas Suvalkijos regione.
  • Daugiausiai bus dirbama su John Deere traktoriais, Claas kombainais ir JCB krautuvais.
  • Kiekvienas mechanikas mūsų įmonėje turi serviso autobusiuką, su kuriuo važiuoja pas ūkininkus atlikti serviso darbų bei remontuoja mūsų įmonės techniką mūsų bazėje Kaune.

Šiuo metu įmonė stipriai plečia savo veiklą žemės ūkio technikos srityje, todėl siūlome aukštą atlyginimą bei geras darbo sąlygas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Reikalinga bent 2 metų panašaus darbo patirtis. Idealu būtų, jei ta patirtis būtų konkrečiai dirbant su John Deere ar Claas technika.
  • Noras dirbti, tobulėti ir siekti gerų rezultatų.
  • Kruopštumas, atidumas ir greita orientacija.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti savo darbo laiką.

Tarnybinį automobilį, laiku mokamą atlyginimą, pilną aprūpinimą visais reikalingais įrankiais ir įranga. Darbą patyrusių kolegų komandoje.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Nova rent“

UAB „Nova rent“ – žemės ūkio paslaugų įmonė, kuri verčiasi žemės ūkio technikos nuoma ir prekyba, teikia kokybiškas serviso paslaugas bei užsiima atsarginių dalių prekyba. Įmonė sparčiai auga ir plečiasi. Esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą. Ieškome energingų ir veržlių žmonių, kurie yra kūrybingi ir nori iš gyvenimo daugiau!
www.novarent.lt
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Nova rent“
2488 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1903 €
25% uždirba 1903-2479 €
25% uždirba 2479-3130 €
25% uždirba nuo 3130 €