Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TRANSMITTO“

Serviso meistras priėmėjas (-a)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TRANSMITTO“

Darbo pobūdis

Profesionalus serviso klientų aptarnavimas;
Klientų užsakymų priėmimas ir darbų organizavimas;
Serviso procesų planavimas, valdymas ir kontroliavimas;
Klientų duomenų bazės administravimas;
Automobilių remonto planavimas, priežiūra ir derinimas su klientu;
Darbų kokybės kontrolė;
Klientų nusiskundimų sprendimas;
Bendradarbiavimas su tiekėjais;
Grįžtamojo ryšio su klientais valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Automobilių remonto srities žinios, darbo su vilkikais ir spec. transportu (privalumas);
Pardavimų arba darbo su klientais patirtis (privalumas);
Rimtas požiūris į darbą, pareigingumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už rezultatus;
Organizaciniai ir komunikaciniai įgūdžiai;
Aktyvumas, atsakingumas, stipri orientacija į darbo rezultatą;
Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
Geras kompiuterinis raštingumas ir IT žinios;
Vairavimo patirtis ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
C kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Daug įdomių užduočių ir iššūkių dirbant turiningą darbą;
Galimybę dirbti gerų, kvalifikuotų bendradarbių kolektyve;
Atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos bei darbo rezultatų;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Karjeros galimybes.

Tel. pasiteiravimui Norėdami kandidatuoti : iki 2020 m. lapkričio 6 d.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Pateikdami savo gyvenimą aprašymą, Jūs teikiate UAB „Transmitto“ savo asmens duomenis. Vykdydami ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, informuojame Jus, kad tinkamo kandidato į laisvą darbo vietą atrankos tikslu UAB „Transmitto“ tvarkys Jūsų gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis. Pasibaigus darbuotojų atrankai ir priėmus kandidatą į darbą, visų kitų neatrinktų kandidatų asmens duomenys bus sunaikinti ir toliau nebetvarkomi. Jeigu nesutinkate, Jūs turite teisę nepretenduoti į siūlomą darbo vietą ir gyvenimo aprašymo neteikti.

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

UAB "Transmitto" oficialus IVECO atstovas Lietuvoje, įmonė veikia nuo 1992 m.
informacija apie UAB „TRANSMITTO“
2411 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1564 €
25% uždirba 1564-1888 €
25% uždirba 1888-2493 €
25% uždirba nuo 2493 €