Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Deigas“

Serviso Meistras

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Deigas“

Darbo pobūdis

Sunkvežimių ir jų priekabų techninis aptarnavimas ir remontas.
Krovininių automobilių gedimų išmanymas;
Darbų organizavimas,

Reikalavimai

Gebėjimai savarankiškai diagnozuoti gedimus, esant reikalui susirasti reikalingą techninę informaciją.

C, CE kat. vairuotojo pažymėjimas (privalumas)

Techninis išsilavinimas (privalumas)

Vokiečių, anglų, rusų kalbos supratimas(privalumas)

Mes jums siūlome

Nemokamą apgyvendinimą tvarkinguose butuose;
Nemokamas keliones į/iš darbo vietos;
Įmonės transportą ir kurą laisvadienių kelionėms;
Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui
Motyvuojantį darbo užmokestį
Lankstus darbo grafikas pamainomis
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Patirtį augančioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas

UAB DEIGAS Jus kviečia prisijungti prie geros komandos už tikrai gerai apmokamą atlygį. Geros darbo sąlygos, patogūs įrankiai, puikios patalpos.
informacija apie UAB „Deigas“
1088 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.