Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Autofortas motors“

Serviso priėmėjas - meistras

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Autofortas motors“

Darbo pobūdis

Automobilių serviso darbų organizavimas, priežiūra, kokybės kontrolė;
Profesionalus klientų aptarnavimas;
Esamų klientų lojalumo užtikrinimas;
Ryšių palaikymas su klientais;
Gamintojo standartų vykdymo priežiūra;
Sąmatų sudarymas ir sąskaitų išrašymas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis išsilavinimas (automobilių techninio eksploatavimo srityje būtų privalumas);
Sugebėjimas nustatyti pradinę gedimo diagnozę;
Visų remonto metodų žinojimas;
Geras automobilio konstrukcijos išmanymas;
Puikios lietuvių kalbos žinios;
Anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios - privalumas)
Darbo patirtis automobilių aptarnavimo srityje būtų privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Sugebėjimas valdyti konfliktines situacijas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą, tikslo siekimas.
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir perspektyvų darbą;
Mokymosi ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
Draugišką kolektyvą ir pozityvią darbo aplinką;
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „Autofortas motors" yra įgaliotas Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong automobilių pardavimų salonas ir techninės priežiūros atstovas Lietuvoje.
UAB „Autofortas motors" Hyunda ir Suzuki automobilių pardavimų salonas ir techninės priežiūros centras yra įsikūręs Kaune, Klaipėdoje. Šiuose salonuose eksponuojami nauji Hyundai ir Suzuki, Isuzu ir SsangYong automobiliai. Automobilių techninės priežiūros centre atliekame visų Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong automobilių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą ir remontą. Mūsų techninės priežiūros centre galima įsigyti automobilių detalių, vasarinių ir žieminių padangų, įvairiausių automobilių aksesuarų.
informacija apie UAB „Autofortas motors“
1859 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1400 €
25% uždirba 1400-1663 €
25% uždirba 1663-2279 €
25% uždirba nuo 2279 €