MB „Talentų sprendimai“

Shipzee ieško komandos pastiprinimo!

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Kaunas - MB „Talentų sprendimai“

Darbo pobūdis

Ieškome asmenybių, norinčių augti kartu su mūsų komanda! Jei esi komunikabilus (-i), greitai mokaisi, esi smalsus (-i) ir mėgsti iššūkius - mes laukiame tavo CV!

Kiekvieną dieną augsi ir mokysiesi apie įvairius Shipzee procesus, paslaugų vystymą bei prisidėsi prie vieno greičiausiai augančio startuolio.

Kartu su kitais komandos nariais, būsi atsakingas už:

  • Komercinių pasiūlymų ruošimą;
  • Bendravimą su klientais iš įvairių Europos šalių;
  • JAV rinkos tendencijų stebėjimą bei analizę.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Gali dirbti lanksčiu grafiku ( 9-18/12-21);
  • Geri darbo kompiuteriu ir MS Office programomis įgūdžiai;
  • Taisyklingai kalbi ir rašai lietuvių bei anglų kalbomis;
  • Pasižymi kruopštumu ir atidumu;
  • Esi organizuotas, iniciatyvus bei savarankiškas;
  • Moki dirbti komandoje;
  • Jauti atsakomybę už savo bei bendrus komandos rezultatus.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su socialiniais tinklais arba klientų aptarnavimo srityje;
  • Kitų užsienio kalbų mokėjimas (rusų k., latvių k., estų k.)

Mes siūlome:

  • Darbą pilnu etatu jaukiame ofise Kauno centre;
  • Draugišką komandą;
  • Karjeros galimybes įmonės viduje;
  • Po karantino įmonės vakarėlius ir team-building iniciatyvas, PS4 turnyrus ir kitas veiklas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

MB “Talent Solutions” are hiring new team member for Shipzee project.
Shipzee is a US-based online startup offering users a platform that makes shopping from US online stores fast and effortless.
Our company is driven by open-minded people who implement new ideas to maximize growth.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie MB „Talentų sprendimai“
1437 €
Vid. atlyginimas bruto
39
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1196 €
25% uždirba 1196-1330 €
25% uždirba 1330-1629 €
25% uždirba nuo 1629 €