UAB „Šiaulių apskrities televizija“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Šiaulių apskrities televizija“

Jau 25 metus į šiauliečių širdis kasdien beldžiasi sava televizija. Šiandien televizijos transliacijas gali matyti daugiau nei 500 000 Lietuvos gyventojų. Taip pat ją mato Telia, Splius, Balticum, Cgates ir kitų operatorių kllientai. Nors televizijos programa orientuota į Šiaulių apskrities auditoriją - laidų rengėjai ir programos sudarytojai sau kelia pagrindinį uždavinį - šio ir kitų regionų žmonės turi gauti kuo daugiau informacijos apie socialinius, kultūrinius, ekonominius pokyčius. Taip pat ,,Šiaulių televizijos" programoje rodomos nepriklausomų prodiuserių sukurtos bei kitų regioninių televizijų parengtos laidos.
,,Šiaulių televizija" rengia informacines, publicistines, pramogines, pokalbių ir kitokias TV laidas. Nemažą autorinės programos dalį sudaro švietėjiško, mokomojo pobūdžio laidos. Profesionaliai dirbantys žurnalistai, operatoriai, montuotojai per metus parengia per 3000 informacinių ir analitinių siužetų.
,,Šiaulių televizija" šiuo metu yra operatyviausia informavimo priemonė Šiaulių regione. Televizijos Žinių tarnyba veikia kaip informacijos agentūra: reportažai, filmuota medžiaga perduodama respublikinėms televizijoms, radijui, naujienų agentūroms (TV3, LNK, radijui M-1, Delfi ir kt.)