Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
„Hirelabas“ įmonių grupė

SILIKONUOTOJAS (-A) - SANDARINTOJAS (-A) BELGIJOJE ID40005

2500-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Belgija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Reikalingas kruopštus silikonuotojas-sandarintojas darbui Belgijoje.

Darbo pobūdis:
  • Fasadų, langų, plintusų, plytelių, betono plokščių silikonavimas;
  • Silikono restauracija;
  • Membraninių plėvelių klijavimas iš lauko bei vidaus;
  • Apsauginio sluoksnio purškimas.
Darbas su kopėčiomis.

Domina šis pasiūlymas?
Paskambinkite mums , .

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos įgūdžiai (gebėjimas susikalbėti);
  • Kruopštumas, tvarkingumas;
  • Aukščio baimės neturėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Įmonės automobilis važinėjimui į darbą, kuras apmokamas;
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Kompensuojamą kelionę Lietuva - Belgija*;
  • Pastovų ir ilgalaikį darbą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.