Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Šilumos ir vandens ūkio poskyrio Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ENERGETIKOS SKYRIAUS ŠILUMOS IR VANDENS ŪKIO POSKYRIO VYRIAUSIOJO SPECIALISTO (ES-ŠVŪP-4) PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus poskyrio vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Pagrindinė veiklos sritis:
3.1. viešųjų paslaugų teikimo administravimas.
4. Papildoma (-os) veiklos sritis (-ys):
4.1. priežiūra ir kontrolė;
4.2. sprendimų įgyvendinimas.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

5. Pagrindinės veiklos srities specializacija:
5.1. administruoja šildymo ir karšto vandens paslaugų teikimą Vilniaus miesto gyventojams.
6. Papildomos (-ų) veiklos srities (-čių) specializacija:
6.1. koordinuoja skyriaus reguliavimo sričiai priskirtų įstaigų veiklą;
6.2. koordinuoja atsinaujinančių energijos išteklių plėtros įgyvendinimą, šilumos ūkio specialiojo plano sprendinių įgyvendinimą.


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

7. Apdoroja su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusios informacijos apdorojimą.
8. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
9. Nagrinėja prašymus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl viešųjų paslaugų teikimo administravimo veiklų vykdymo arba prireikus koordinuoja prašymų ir kitų dokumentų sudėtingais klausimais dėl viešųjų paslaugų teikimo administravimo veiklų vykdymo nagrinėjimą, rengia sprendimus ir atsakymus arba prireikus koordinuoja sprendimų ir atsakymų rengimą.
10. Organizuoja viešųjų paslaugų teikimo administravimą arba prireikus koordinuoja viešųjų paslaugų teikimo administravimo organizavimą.
11. Rengia ir teikia informaciją su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
12. Rengia ir teikia pasiūlymus su viešųjų paslaugų teikimo administravimu susijusiais klausimais.
13. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl viešųjų paslaugų teikimo administravimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl viešųjų paslaugų teikimo administravimo rengimą.
14. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
15. Kaupia informaciją apie pastatų šilumos energijos suvartojimą, teikia išvadas ir siūlymus dėl efektyvaus energijos vartojimo bei atsinaujinančių išteklių energijos vartojimo skatinimo, rengia ir prižiūri šilumos ūkio specialiojo plano sprendinių įgyvendinimą, teikia pagrįstas išvadas dėl pastatų šildymo būdo keitimo..
16. Įgyvendina atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų plano priežiūrą, skatina spartesnį atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo augimą ir efektyvesnį energijos vartojimą mieste, organizuoja viešųjų pirkimų konkursus, rengia konkursų medžiagą, atlieka kitus veiksmus, susijusius su viešaisiais pirkimais..
17. Koordinuoja bendrovių, teikiančių pastatų šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūros paslaugas, veiklą, pavedimų vykdymą, tarifų taikymą už daugiabučių gyvenamųjų namų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą..
18. Kontroliuoja daugiabučių gyvenamųjų namų šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų priežiūros tarifų taikymą ir rengia tvirtinimui šilumos ir karšto vandens kainų projektus, vertina šilumos tiekimo licencijų išdavimo dokumentus ir sprendžia dėl šilumos tiekimo licencijų išdavimo..
19. Teikia išvadas ir siūlymus Energetikos skyriaus ir poskyrio vedėjams, ir kitiems Savivaldybės administracijos struktūriniams padaliniams dėl Savivaldybei nuosavybės teise priklausančių šilumos tiekimo tinklų bei įrenginių ir galimai bešeimininkio turto..
20. Rengia ataskaitas priskirtos veiklos klausimais; siekdamas užtikrinti darbų tęstinumą, poskyrio vedėjo pavedimu pavaduoja kitą poskyrio valstybės tarnautoją, jo nesant..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

21. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
21.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
21.2. studijų kryptis – energijos inžinerija (arba);
21.3. studijų kryptis – aplinkos inžinerija (arba);
21.4. studijų kryptis – statybos inžinerija (arba);
arba:
21.5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
21.6. darbo patirties sritis – šilumos energetikos srities patirtis; 21.7. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

22. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
22.1. komunikacija - 4 lygis;
22.2. analizė ir pagrindimas - 3 lygis;
22.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
22.4. organizuotumas - 3 lygis;
22.5. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis.
23. Profesinė kompetencija:
23.1. Šilumos ir vandens ūkių, nuotekų tvarkymo, pastatų modernizavimo ir atliekų tvarkymo sistemos viešasis administravimas. - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 8.50
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2231 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1646 €
25% uždirba 1646-2023 €
25% uždirba 2023-2699 €
25% uždirba nuo 2699 €