Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „NEVDA“

Sistemų analitikas (-ė)

Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „NEVDA“

Darbo pobūdis

  • Klientų veiklos poreikių, procesų bei informacinių sistemų analizė ir tobulinimas;
  • Funkcinių reikalavimų informacinei sistemai aprašymas;
  • Sprendimų bei techninių užduočių ruošimas ir pristatymas klientams bei programuotojams;
  • Informacinių sistemų darbo grupės specialistų pasiūlymų dėl įdiegtų ir prižiūrimų sistemų darbo patobulinimo analizė ir sisteminimas;
  • Informacinių sistemų priežiūra bei tobulinimas, atsižvelgiant į klientų bei darbo grupės specialistų rekomendacijas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų panašaus darbo pobūdžio patirtis;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, kūrybingumas, sugebėjimas įsisavinti naujus IT produktus;
  • Sugebėti planuoti ir savarankiškai organizuoti savo ir kitų specialistų veiklą;
  • Turėti puikius bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius;
  • Orientacija į kliento poreikius ir kokybę.

Privalumai:
  • Kompetencijų patvirtinimas pasaulyje pripažintu sertifikatu BCS Foundation Certificate in Business Analysis ar kitu;
  • Technologiniai įgūdžiai su duomenų bazių valdymo sistemomis (Microsoft SQL Server, Oracle, SAP/Sybase, ASA/ASE, PostgreSQL);
  • SCRUM Product Owner darbo principų žinios;
  • .NET platformos žinios ir C# programavimo kalbos žinios bei įgūdžiai;
  • Informacinių sistemų prototipų kūrimo patirtis.

  • Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Bendradarbiavimu grįstą kultūrą;
  • Profesionalią bei draugišką komandą, kuri dirba bendram tikslui;
  • Perspektyvas augti ir siekti karjeros įmonės viduje;
  • Galimybę derinti darbą iš namų;
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis šios pozicijos finansinio atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.
UAB „NEVDA“

UAB „NEVDA“

NEVDA - IT produktų ir paslaugų kūrėja, kuri daugiau negu 28 metus sėkmingai vykdo veiklą Lietuvoje, o šiuo metu vykdo plėtrą Ukrainoje. Norėdama ir toliau siekti geriausių rezultatų, įmonė kviečia prie komandos prisijungti Sistemų analitiką (-ę).
informacija apie UAB „NEVDA“
3839 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2975 €
25% uždirba 2975-3630 €
25% uždirba 3630-4751 €
25% uždirba nuo 4751 €