UAB „Kaducėjus“
Daugiau apie įmonę »

Siuntų rūšiuotojas

8,19-8,40 €/val. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Kaducėjus“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome sandėlininko - siuntų rūšiuotojo DPD Klaipėdos terminale: LEZ teritorija, Pramonės g. 10.
Pirmadieniais darbas 5.30-7.00
Antrad. - Penktad. darbas 5.00-7.00

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.: +370(655)38377

Reikalavimai

Punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas
Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti
Darbo patirtis sandėlyje (privalumas)

Mes jums siūlome

Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
Darbą draugiškame kolektyve
Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

8,19-8,40 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB "Kaducėjus" - transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas.
Vežame 20', 40', 45' jūrinius konteinerius Pabaltijo ir NVS šalyse;
Įmonei plečiantis autotransporto parkui reikalingi nauji vairuotojai.
informacija apie UAB „Kaducėjus“
840 €
Vid. atlyginimas bruto
141
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 656 €
25% uždirba 656-779 €
25% uždirba 779-1010 €
25% uždirba nuo 1010 €