Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kaducėjus“

Siuntų rūšiuotojas-Krovėjas 3h. Papildomas darbas nuo 4:00.

6-9 €/val. Į rankas
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Kaducėjus“

Darbo pobūdis

Transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas šiuo metu ieško sandėlininko- siuntų rūšiuotojo DPD Klaipėdos terminale: LEZ teritorija, Pramonės g. 10.
Darbas su siuntomis, kroviniais - siuntų rūšiavimas, skenavimas.

Darbo laikas nuo 4.00 iki 7.00 nuo pirmadienio iki penktadienio.
Atlyginimas yra 9,0 €/h į rankas nuo 04:00 iki 06:00 (naktinis tarifas) ir 6€/h į rankas nuo 06:00 iki 07:00 (24€/d. į rankas).

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.:

Reikalavimai darbuotojui

Punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas
Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti
Darbo patirtis sandėlyje (privalumas)

Mes jums siūlome

Moralinių vertybių pagrindu sukurtą pakilią darbo aplinką;
Nuolatinį investavimą į darbuotojo žinias ir įgūdžius;
Greitą galimybę būti pelnytai įvertintam ir kilimą karjeros laiptais;
Labiau nei konkurencingą atlyginimo metodiką.

Atlyginimas

6-9 €/val. į rankas

UAB "Kaducėjus" - transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas.
informacija apie UAB „Kaducėjus“
926 €
Vid. atlyginimas bruto
149
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 703 €
25% uždirba 703-911 €
25% uždirba 911-1074 €
25% uždirba nuo 1074 €