Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Paslaugų artelė“
Daugiau apie įmonę »

Siuvėja (-as) - priėmėja (-as)

500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - MB „Paslaugų artelė“

Darbo pobūdis

Linos artelė siūlo darbą siuvėjai (-ui) – drabužių priėmėjai (-ui) Panevėžyje. Atlygis – 500 EUR po mokesčių plius priedai. Per mėnesį – 15 darbo dienų.

Atlyginimas

500 €/mėn. į rankas
MB „Paslaugų artelė“

MB „Paslaugų artelė“

Linos artelė – drabužių taisymo ir siuvimo paslaugų profesionalai
Uždaroji akcinė bendrovė Linos artelė įkurta 2003 metais. Šiandien, tai viena didžiausių įmonių, teikiančių profesionalias drabužių taisymo ir siuvimo paslaugas. Linos artelė nuolat auga ir plečia savo veiklą, didžiausiuose Lietuvos miestuose. Norėdama būti kuo arčiau savo klientų, Linos artelė atidarė 21-ą siuvimo saloną, didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Norėdama užsitarnauti klientų palankumą, įmonė garantuoja dėl atliekamų paslaugų kokybės .Visi specialistai dirbantys įmonėje – tik aukštos kvalifikacijos profesionalai. Todėl visiems darbams suteikiame garantiją.Naudojame tik kokybiškas medžiagas ir profesionalią įrangą – kuri užtikrina darbų ilgaamžiškumą ir pateisina,net reikliausių klientų poreikius.

Panašūs skelbimai: