Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „INFO-TEC“ paslaugų centras

Skaitmeninimo centro operatorius (-ė)

1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „INFO-TEC“ paslaugų centras

Darbo pobūdis

Popierinių dokumentų skenavimo ir apdorojimo paslaugos:
  • Gautų dokumentų paruošimas skenavimui;
  • Skenavimas;
  • Dokumentuose esančios informacijos įvedimas į sistemą;
  • Netiksliai atpažintos informacijos koregavimas;
  • Dokumentų paruošimas archyvavimui.

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Domėjimasis procesais ir naujovėmis;
  • Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą stabilioje ir augančioje įmonėje;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę dirbti nepilnu etatu, lanksčiu darbo grafiku;
  • Galimybę gauti priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Jau 30 metų informacinių technologijų (IT) sprendimus, sistemų priežiūros paslaugas bei kompiuterinės įrangos pardavimus verslo klientams bei valstybinėms institucijoms teikianti įmonė.
informacija apie UAB „INFO-TEC“ paslaugų centras
1671 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1044 €
25% uždirba 1044-1499 €
25% uždirba 1499-1973 €
25% uždirba nuo 1973 €