Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Monteza“

Skaitmeninio marketingo specialistas (-ė)

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Monteza“

Darbo pobūdis

  • Skaitmeninės rinkodaros strategijos rengimas ir įgyvendinimas.
  • Elektroninės komercijos vystymas Lietuvoje ir ES šalyse.
  • E-prekybos platformų priežiūra, valdymas, optimizavimas, analizavimas;
  • Pardavimų didinimas pritaikant efektyvias marketingo praktikas, įrankius ir komunikacijos kanalus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Žingeidumas, kūrybiškumas, atsakingumas ir noras tobulėti.
  • Praktinė patirtis dirbant su elektroninės komercijos projektais.
  • Patirtis vystant Facebook, Google Ads kampanijas.
  • Domėjimasis pasaulinėmis rinkodaros tendencijomis.

  • Įdomų ir dinamišką darbą su asmeninio tobulėjimo galimybėmis.
  • Draugišką, nedidelį kolektyvą.
  • Darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje su visomis socialinėmis garantijomis.
  • Galimybę dalinai dirbti iš namų

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

UAB "MONTEZA" - didmeninė bei mažmeninė prekyba plytelių klojimo įrangą, deimantiniais gręžimo, pjovimo bei šlifavimo įrankiais statybų sektoriui bei pramonei.

Daug dėmesio skiriame tam, kad mūsų siūlomi įrankiai būtų produktyviausi rinkoje, saugūs naudoti, draugiški aplinkai bei teiktų malonumą dirbant.
informacija apie UAB „Monteza“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.