Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Impuls LTU“

SKAMBUČIŲ CENTRO SPECIALISTAS (-Ė) (Šiauliuose)

717-1072 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Impuls LTU“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas telefonu, el. laiškais ir kitais kanalais administruojant klientų narystes;
  • Klientų duomenų bazės valdymas, informacijos atnaujinimas;
  • Geriausio sprendimo kliento situacijai ieškojimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti klientų aptarnavimo srityje ir drąsa bendrauti;
  • Optimizmas, atkaklumas, siekis mokytis ir tobulėti;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Sėkminga pardavimo arba klientų aptarnavimo telefonu patirtis - privalumas;
  • Rusų ir anglų kalbos žinios – privalumas.

  • Įdomų, atsakingą darbą į rezultatus orientuotoje komandoje;
  • Darbą pagal darbo sutartį su konkurencingu darbo užmokesčiu ir skatinimu
už pasiektus rezultatus;
  • Įvedimo programą naujam darbuotojui;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Papildomas naudas darbuotojams.

Atlyginimas

717-1072 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Mūsų tinklą sudaro 7 IMPULS sporto ir sveikatingumo klubai visoje Lietuvoje, ir 20 LEMON GYM sporto klubų Baltijos šalyse.
Kiekvieną mėnesį klubuose sudega milijardai kalorijų, tūkstančiai žmonių įgyja geresnę savijautą, dailesnes kūno formas, didesnį pasitikėjimą savimi, pasirenka sveikesnę gyvenseną.
Kviečiame prisijungti prie mūsų misijos ir sveikatinti Lietuvą, Latviją ir Estiją kartu!
informacija apie UAB „Impuls LTU“
1834 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 653 €
25% uždirba 653-1071 €
25% uždirba 1071-1800 €
25% uždirba nuo 1800 €