Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Skambučių centro vadybininkas

650-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MK TRADE LT“

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas telefonu ir el. paštu;
Užsakymų tvarkymas, administravimas ir išsiuntimas;
Papildomų paslaugų ir prekių pardavimas;
Pagalba komandos nariams

Reikalavimai

Rasti bendrą kalbą su įvairiomis klientų grupėmis;
Atidžiai išklausyti klientų klausimus ir problemas;
Išmanyti interneto parduotuvės siūlomas prekių grupes;
Lietuvių, rusų kalba (anglų kalba neprivaloma, bet vertiname kaip privalumą);
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų, dinamišką, iššūkių pilną darbą;
Puikias darbo sąlygas;
Specialiai sukurtą skatinimo sistemą;

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas

UAB „MK TRADE LT“

Internetinė buitinės technikos bei elektronikos prekių parduotuvė RDE.LT
informacija apie UAB „MK TRADE LT“
1802 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.