Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Vifix Entreprenør AS

Skardininkas/Stogdengys

Užsienis: Norvegija - Vifix Entreprenør AS

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio ir savo darbą mėgstančio skardininko/stogdengio!

Jūsų laukia įvairaus tipo stogų dengimo ir taisymo darbai. Lankstinių gamyba, ir tuo susijusios montavimo užduotys. Mes dirbame su įvairiomis stogo dengimo medžiagomis: čerpės, skarda, beasbestis šiferis, varis ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis
Skardininko/stogdengio išsilavinimo dokumentas
Atsakingumas, punktualumas, orientacija į tikslą
Anglų kalbos B lygis

Siūlome draugišką kolektyvą, kompetetingą atlyginimą, mokymus, darbo drabužius ir visus reikalingus darbui atlikti įrankius bei transporto priemonę susisiekimui į darbą.
Galime padėti susirasti gyvenamąją vietą

Esame 5 įmonių kompleksas, atliekantis visus statybos darbus nuo kliento brėžinių ir statybos leidimų suderinimo iki namų raktų įdavimo klientui. Teikiame paslaugas tiek privatiems klientams, tiek įmonėms. Sėkmingai dirbame ir plečiamės nuo 2013 metų. Mūsų šūkis "Esame patikimas partneris Jūsų svajonių namų idėjos įgyvendinimui!". Platesnė informacija mūsų tinklalapyje: bei socialinėje erdvėje Facebook ir Instagram "Vifix"