Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Baltic Transline“

ДИСПЕТЧЕР

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Visaginas, Ignalina, Zarasai - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • Организация грузоперевозок по обозначенным направлениям (выбор маршрута, отслеживание движения груза в системах, погрузка / разгрузка)
  • Контроль транспорта компании
  • Общение с водителями по вопросам доставки грузов
  • Планирование рабочего времени и отдыха водителей

Reikalavimai darbuotojui:

  • Опыт аналогичной работы
  • Знание русского языкa
  • Хорошие коммуникативные навыки, умение решать проблемы, конфликтные ситуации
  • Ориентация на результат

Įmonė siūlo:

  • Всю необходимую помощь со стороны сотрудников компании Baltic transline
  • Коллегу - наставника, который будет делиться с Вами своим опытом
  • Интересную и активную работу в крупной и перспективной компании

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3426 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
728
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2733 €
25% uždirba 2733-4270 €
25% uždirba nuo 4270 €